Led 28 2014

Video: Přednáška z GDS 2013

0

V létě 2012 jsem odešel z práce v 2KCzech s tím, že musím ještě hodně trénovat, ideálně na něčem vlastním, co si tomu přizpůsobím. Zavřel jsem se prakticky na rok s omezenými zdroji na účtu a začal jsem s pár lidmi dělat na Hero of Many.

Paralelně jsem ještě dělal na několika dalších projektech, ty později umřely. Hero of Many měl z toho, co jsem dělal, největší šanci na úspěch, tak jsem mu věnoval maximum času.

 

Musel jsem se naučit mraky nových věcí o rapidním vývoji, marketingu a vůbec herním byznysu a nezbýval mi už prakticky čas psát sem na blog.

Většinu zkušeností za ten rok, které se ukázaly jako velmi užitečné pro nezávislý vývoj, jsem shrnul v přednášce na Game Developers Session v listopadu 2013. Dnes vyšel záznam na Games.cz a tak pokud vás zajímá produkce nezávislých her, samotný vývoj Hero of Many, nebo obecně kreativní proces v časově minimalistických podmínkách, můžete mrknout tady:

 

 

Pokud máte k přednášce ještě nějaké otázky nebo komentáře, klidně napište pod článek.

Hra Hero of Many nakonec dobře dopadla a způsobila, že jsme jako tým dostali druhou šanci. Díky tomu už několik měsíců usilovně pracujeme na nové hře. Je to velká výzva, takže tuším, že z téhle výpravy zase něco přivezu.
Související články:Napsat komentář