Čer 10 2012

Nový projekt: Interande

Na nějaký čas jsem se s blogem odmlčel. Dodělávali jsme projekt, na kterém jsem pracoval poslední dva roky. Jedná se o vcelku unikátní typ interaktivního filmu, kde klikáním rozhodujete, co se bude dít a jaký bude výsledek. Čeká vás interaktivní rande s desítkami interakcí a několika různými konci.

Někdy v budoucnu se o projektu rozepíšu víc. Pro dnešek tedy konec řečí.
Tady se můžete podívat na trailer.

A tady si to můžete zahrát!
Příjemnou zábavu.
Související články:5 Komentářů k „Nový projekt: Interande”

 • Martin M. Píše:

  Docela by mě zajímalo, kolik to dalo práce. Podle mě je to parádní projekt, fakt klobouk dolů, ale na druhou stranu z toho mám trochu dojem, že interaktivní film neni jako žánr / médium moc perspektivní. Prostě moc málo muziky (teda interaktivity) za hodně peněz…

 • Matouš Ježek Píše:

  Napíšu tady brzy nějaký shrnující článek. Vyvíjeli jsme to asi dva roky, ale samotný film jsme vyprodukovali cca za 5 měsíců.

  Jak moc perspektivní to medium je uvidíme podle zájmu. Ale věříme, že to smysl má. Lidé jsou rádi součástí příběhu.

 • Vlko Píše:

  no ja by som velmi rad videl jak to dopadne na konci, ale sice som to skusal asi 3x hrat s roznymi kombinaciami, ale nikdy som sa nedostal na 100%. mohli by ste dat nejaky navod alebo link, kde sa da film pozriet ked je dobre zahrany, ze sa skonci pri 100% ??

 • Honzíček Píše:

  Slečinka má kulaté tvářičky, archetyp „average girl“. Hádám, že tvůrčím záměrem bylo nepřehnat to s její vizáží, neobjektivizovat ženy do sex. symbolů.

  Vínko, svíčky, panorama zapadajícího města? Hlavní herní Honza, jehož očima je příběh odvyprávěn, musí být že ale veliký romantik. Otázkou zůstává, zda-li jsou tyto manýry ve vztazích udržitelné.

  Prvně zakončeno na 53% a utekla od zastávky. Podruhé 74% a Honza získal tel. číslo.
  Zdatnější hráč, na 100%, je zde: http://www.youtube.com/watch?v=gs9SSO75oEU

  Slovenka expřítelkyně frustrovala (ano-ne-ano-ne-ano…), a sice proto, že jsem jí nerozuměl, a proto taky nevěděl, kdy zvolit ano-ne. Herní Honza mohl tuto situaci zvládnout lépe, kdyby existovala mužnější a jasnější varianta, jak se jí zbavit.

Napsat komentář